AntyMod napisał(a):

|
zeby sie nie okazalo ze ten wynik teraz bedzie mocno pulsowal w glowce naszego Pana Boga z niskim IQ i bedzie wymagal tak w kazdym meczu ....... dzialania miliardera Cupiala wobec jego zabawki juz mnie niczym nie zaskocza .... niestety trzeba ciagnac ten wozek do samego konca Cupiala , TF albo konca swiata
|
Nie wiem jak Ci to napisać ale BC nie jest Bogiem wiec możesz sobie rozebrać jego ołtarzyk.
A jeśli chodzi o tekst o IQ to dawno nie czytałem tak debilnego argumentu. Ale cóż więcej można było się spodziewać po tak wybitnej jednostce jak ty.