Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 23.09.2015, 22:08
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego nie ma żadnych protestów
Dlaczego w każdym mieście w Polsce organizacje narodowościowe nie organizują manifestacji
Kolejny raz każdy pierdzi w internecie i nic się nie dzieje.
Właśnie dlatego rząd pozwala sobie na zagrywki pod indywidualne interesy. Jedynie z AKTA coś się udało, reszta wchodzi im jak w masło.
Dziwisz się? Przeciez nie od dzis wiadomo, że Polacy to wojownicy sprzed komputera. Proponuje udostepnic jeszcze 54 filmiki antyislam na FB, na pewno to cos zmieni.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując