PiVoSH92 napisał(a):

|
Jak dla mnie to Rysiek powinien zacząć mecz na ławce, żeby nie złapał głupiej żółtej i nie wypadł na mecz z Piastem. A z Piastem (z bólem serca ale jednak) posadzić Głowę i zagrać parą Gumiś-Sadlok, która jest znacznie bardziej perspektywiczna i zaryzykuję stwierdzenie, że w tym momencie w lepszej formie.
|
No nieźle, Sadlok zagrał pierwszy mecz od miesiąca? z masakrycznie słabym podbeskidziem i mówisz , że ta para jest teraz w lepszej formie...:d