Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 23.09.2015, 20:28
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to Rysiek powinien zacząć mecz na ławce, żeby nie złapał głupiej żółtej i nie wypadł na mecz z Piastem. A z Piastem (z bólem serca ale jednak) posadzić Głowę i zagrać parą Gumiś-Sadlok, która jest znacznie bardziej perspektywiczna i zaryzykuję stwierdzenie, że w tym momencie w lepszej formie.
No nieźle, Sadlok zagrał pierwszy mecz od miesiąca? z masakrycznie słabym podbeskidziem i mówisz , że ta para jest teraz w lepszej formie...:d
Odpowiedz cytując