Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10679
Stary 23.09.2015, 12:22
Co do różnicy między Bayernem, a Wisłą mogło mu chodzić o różnice w podejściu do zawodnika i odpowiednim go przygotowaniu. Indywidualnemu treningowi.

Piotrek może zagrał dobrze z Barceloną jednak jest to 1 mecz, a gość był objawieniem rundy w lidze. Na jego korzyść przemawia też wiek - miał 17 lat, a Piotrek wtedy 25.

Co do tej wieży to nie kupił jej dzięki polskiej piłce tylko jak sam wspomniał premii za tytuł piłkarza rundy jeszcze zanim trafił do Polski. A co do ,,wymarzonej" to wiesz... 1999 r. Wtedy to jeszcze pamiętam w Polsce nie każdy coś takiego miał, a co dopiero w Afryce.

Co oczywiście nie znaczy, że gość też pewnie fantazjuje w niektórych kwestiach.
Ostatnio edytowane przez R33 : 23.09.2015 o godz. 16:03.
Odpowiedz cytując