Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10677
Stary 23.09.2015, 08:40
^^ z jednej strony faktycznie bajdurzy jaki to zajebisty był. Choć z Realem wtedy dobrze zagrał. Zwraca jednak uwagę na wiele faktycznych problemów z Polską piłką.
Odpowiedz cytując