|
po niezlym meczu ze Slaskiem i 4 bramkach nasze Gwiazdki mialy pewnie wygrac w jakiejs Lecznej , proponuje wszystkim cotygodniowym fantastom kubelek zimnej wody bo zawodnicy nieraz pokazali zalosny futbol , mnie juz zaden wynik obecnej Wisly nie zdziwi , tyle samo szans daje na zwyciestwo 3-0 jak i porazke , czy tez oczywiscie standardowy remis
|