Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.09.2015, 20:09
Moim zdaniem, Arek powinien usiąść na ławce. Być może tylko na chwilę, ale jednak. Skoro sam stawia jasno sprawę - kończę po tym sezonie karierę to powinien liczyć się z tym, że nie będzie grał w każdym spotkaniu. Jako człowiek samokrytyczny myślę, że przyjmie tę decyzję z godnością.

Co do innych zmian, to Popović moim zdaniem wygryzł Urygę na stałe ze składu. Alan myje się do umiejętności Popovicia w rozegraniu, przeglądzie pola, ustawieniu. W grze na 'drwala' może i jest słaby, ale takich pomocników może mieć Korona, a nie Wisła. Tu wymaga się jakości, a niestety tylko Alan z całej drużyny nie potrafi celnie podać piłki do przodu (albo się boi).

A co do przebiegu spotkania - jeśli wyjdziemy z takim samym nastawieniem jak w meczu z Podbeskidziem, to Korona będzie mogła wywiesić białą flagę już po 30 minutach. Jeśli piłkarze sobie oleją sprawę to będzie jak z Łęczną, Górnikiem Z., czy Pogonią.

Oby frekwencja dopisała, bo naprawdę po tym laniu w Bielsku i ostatnim naprawdę dobrym meczu u siebie (ze Sląskiem) należy się piłkarzom choć w połowie pełny stadion.

typuje wynik 4-0
Odpowiedz cytując