Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 22.09.2015, 17:35
Jak dla mnie to Rysiek powinien zacząć mecz na ławce, żeby nie złapał głupiej żółtej i nie wypadł na mecz z Piastem. A z Piastem (z bólem serca ale jednak) posadzić Głowę i zagrać parą Gumiś-Sadlok, która jest znacznie bardziej perspektywiczna i zaryzykuję stwierdzenie, że w tym momencie w lepszej formie.
Odpowiedz cytując