Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.09.2015, 17:14
inspektor erektor napisał(a):Wyświetl post
zwycięstwo musi być!

co do obrony - Głowa powinien zagrać, natomiast Sadlok powinien zastąpić Guzmicsa na stoperze albo Burligę na lewej obronie, aby nie ryzykować utraty jednego z tych zawodników na mecz z Piastem. Guerriera zdjąć w drugiej połowie jak już pyknie bramkę albo dwie, w jego miejsce Cywka albo Crivellaro
jeśli jest cos na rzeczy z odejściem DG to niech gra do końca.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując