inspektor erektor napisał(a):

zwycięstwo musi być!
co do obrony - Głowa powinien zagrać, natomiast Sadlok powinien zastąpić Guzmicsa na stoperze albo Burligę na lewej obronie, aby nie ryzykować utraty jednego z tych zawodników na mecz z Piastem. Guerriera zdjąć w drugiej połowie jak już pyknie bramkę albo dwie, w jego miejsce Cywka albo Crivellaro
|
jeśli jest cos na rzeczy z odejściem DG to niech gra do końca.