Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.09.2015, 16:58
zwycięstwo musi być!

co do obrony - Głowa powinien zagrać, natomiast Sadlok powinien zastąpić Guzmicsa na stoperze albo Burligę na lewej obronie, aby nie ryzykować utraty jednego z tych zawodników na mecz z Piastem. Guerriera zdjąć w drugiej połowie jak już pyknie bramkę albo dwie, w jego miejsce Cywka albo Crivellaro
Odpowiedz cytując