Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.09.2015, 16:03
Na zdrowy rozum powinniśmy zdemolować kielecką k. Oni bez formy jako główny kandydat do spadku my w końcu zagraliśmy jak taka Polska Barcelona. Ale to jest nasza liga...Po takim zwycięstwie jak z Podbeskidziem nasi piłkarze mogą nam zaserwować padakę więc wszystkiego tu się można spodziewać łącznie z kolejną naszą efektowną wygraną.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując