|
Na zdrowy rozum powinniśmy zdemolować kielecką k. Oni bez formy jako główny kandydat do spadku my w końcu zagraliśmy jak taka Polska Barcelona. Ale to jest nasza liga...Po takim zwycięstwie jak z Podbeskidziem nasi piłkarze mogą nam zaserwować padakę więc wszystkiego tu się można spodziewać łącznie z kolejną naszą efektowną wygraną.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|