|
Ze statystyki Stilica czy Brozka przed powrotem byly piorunujace. A jakos byli/są wzmocnieniem. Ci co mowia o statystykachzapominaja ze nasza liga ma poziom zenujacy.
Brozek przez dwa sezony strzelil np 3 bramki.
Ostatnio edytowane przez bódyń : 22.09.2015 o godz. 07:23.
|