Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71907
Stary 21.09.2015, 21:02
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Grał to może za dużo powiedziane, ale z pewnością coś tam wystąpił.
Kluczowe jest to w jakim klubie wystąpił. PSG to przecież jedna z lepszych drużyn w Europie. W sumie ma 53 występy i ponad 1800 minut na boisku. Gdyby był całkowitym beztalenciem to by odpadł po jednym czy dwóch występach ale jednak dawali mu szansę, więc coś w nim musi być. W Anglii też powiedzieli, że coś faktycznie umie ale ma swoje lata w tym ciężki okres za sobą, sama liga mocna więc woleli nie ryzykować.
Odpowiedz cytując