Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33236
Stary 21.09.2015, 19:24
http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=463

Czemu Kaczyński mówi inaczej a reszta mówi inaczej? Na własne uszy słyszałem, co Ziobro i Szydło mówią w radio... nie widziałem tam stanowiska Kaczyńskiego! O co toczy się gra? Tu potrzebny Orban a nie gra polityczna Po vs PIS!

Dla mnie to jest zdrada narodowa wszystkich polityków!
Ostatnio edytowane przez regan : 21.09.2015 o godz. 19:28.
Tylko Wisła!