Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33234
Stary 21.09.2015, 19:05
Cytat:
Polska powinna przyjąć migrantów z Bliskiego Wschodu – tak twierdzi Europoseł PiS i wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki. Według Czarneckiego „Polska nie powinna się zgadzać na kwoty uchodźców odgórnie narzucane przez Brukselę i Berlin. Na pewno jakąś część uchodźców powinniśmy przyjąć. To musi być nasza decyzja, podjęta w Warszawie”. Według Czarneckiego Europa będzie musiała przyjąć dużo dużo więcej niż zapowiadane 160 tysięcy.

Z kolei Stanisław Karczewski - wicemarszałek Senatu z ramienia PiS i szef sztabu wyborczego twierdzi, że chociaż PiS sprzeciwia się odgórnym kwotom dotyczącym relokacji uchodźców to PiS kwestii uchodźców nie będzie stawiało na ostrzu noża i nie zablokuje planu Junckera. W programie „kawa na ławę” stwierdził, że „też powinniśmy być solidarni, jesteśmy w Unii, ani Prawo i Sprawiedliwość, ani Jarosław Kaczyński, ani Beata Szydło nie chcemy wychodzić z Unii Europejskiej”. Wygląda na to, że jedyną nadzieją Polaków będzie ruch narodowy.
Boli mnie to strasznie... niby partia narodowa/prawicowa... a zwykli zdrajcy a liczyłem na nich, że odsuną od władzy tą hołotę z PO i PSL. I co teraz zrobić... załamać sie można nic nie pozostaje
Ostatnio edytowane przez regan : 21.09.2015 o godz. 19:09.
Tylko Wisła!