Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1307
Stary 21.09.2015, 01:11
Lech uwidacznia to, co w naszej lidze istnieje od lat. Gówno zamiast jakości.
Ten skład z małymi korektami zdobył MP. W tamtym sezonie mimo ogromu remisów miał tylko 5 porażek, dzisiaj ma już 7.
Najgorsze jest to, że za chwilę zacznie im żreć, wturlają się do 8 a później zepną i zdobędą miejsce w pucharach. Wszyscy będą szczęśliwi.
Skorza robi dokładnie to co robił w Legii i za co go wy.......ili.
Ta liga jest komiczna.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując