|
Lech uwidacznia to, co w naszej lidze istnieje od lat. Gówno zamiast jakości.
Ten skład z małymi korektami zdobył MP. W tamtym sezonie mimo ogromu remisów miał tylko 5 porażek, dzisiaj ma już 7.
Najgorsze jest to, że za chwilę zacznie im żreć, wturlają się do 8 a później zepną i zdobędą miejsce w pucharach. Wszyscy będą szczęśliwi.
Skorza robi dokładnie to co robił w Legii i za co go wy.......ili.
Ta liga jest komiczna.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|