[QUOTE=Drozd;1414950]Co Ty wypisujesz? Nie zauważyłeś, że nie ma już Stilica, Dudki, Barientosa, Garguły,

typowe brednie pi...onego malkontenta.
Dociągniemy? A co planujesz w styczniu? Ogolić pałę w proteście przeciwko trenerowi Moskalowi? Wygrana 6:0 ma się nam czkawką odbijać?
Wyluzuj synu proszę Cie! Jarasz się wygraniem przez Kazka drugiego meczu w rundzie jak stonka wykopkami! No tak! May Trenera na Ligę Mistrzów! Tylko szkoda, że gość nie potrafi zapanować nad grupą piłkarzy, którzy wcale nie są najsłabszym składem w lidze. Robią co chcą i jak chcą.
Aby Ci odpowiedzieć w styczniu liczę na zmianę trenera i tyle w temacie! I żaden z Twoich argumentów mnie nie przekonuje. Na szczęście moją "pałą" myślę samodzielnie i w miarę racjonalnie...
Pozdrawiam
I zważ, że nie piszę tu, iż jesteś pie...lonym optymistą