TS&ZKS napisał(a):

Radziła sobie po stracie nie takich zawodników. To prawda. Tylko pamiętaj, że i kadra była inna. Chyba, że masz na myśli Semira "temat roku" Stilicia. To w sumie kadra podobna Ale i przyszło zastępstwo.
Co do Sarkiego to ma wrócić na wiosne. Tylko trzeba pamiętać, że wróci po długiej blisko rocznej przerwie i absolutnie nie wiadomo w jakiej formie wróci. Może wrócić w formie z meczu z ległą, ale i kompletnie bez formy. To wielka niewiadoma. A patrząc na naszą polityke transferową to o zastępstwie nawet nie marze :/ Jeżeli dojdzie do transferu to zostajemy bez nominalnych skrzydłowych.
|
Sarki już wychodzi na boisko, więc jest szansa że wróci w październiku/listopadzie.
I jak już to nie rok przerwy, ale 7 lub 8 miesięcy.
Co jak co ale odejście Guerriera nie spowoduje, że spadniemy do I lig, a za kolejne niedociągnięcia licencyjne - już owszem. Oczywiście w wersji ultra pesymistycznej. Realne są w dalszym ciągu punkty ujemne na starcie sezonu 15/16.