Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 20.09.2015, 18:32
s1mone napisał(a):Wyświetl post

Jedyne co mogę i potrafię ocenić to fakt, że gość potrzebuje tylu meczy, żeby zobaczyć coś co widać było jak na dłoni po pierwszych spotkaniach. Chociaż też nie do końca, bo Sadlok na stoperze wylądował z musu, a nie ze świadomej decyzji Moskala.

A co do Arka - to chyba nie widziałeś ile nam punktów zawalił w tym sezonie. Ja go bardzo szanuję, ale nie uważam, że ktokolwiek powinien wychodzić na murawę za zasługi.
Pamiętaj, że Sadlok dopiero co wrócił na boisko, także nawet jeśli zauważył, to nie bardzo mógł skorzystać. Ogólnie się zgadzam, w Łęcznej to co zawiodło, to głęboko ustawiona linia obrony, co skutkowało tym, że Bonin i Świerczok wesoło sobie hasali między naszą pomocą i obroną. Głowa po tym sezonie skończy grę i dla drużyny byłoby lepiej, zeby wtedy nie był stałym ogniwem obrony, tylko żeby zmiana pokoleniowa nastąpiła płynnie, choćby na takiego Sadloka (ale mam też cichą nadzieję, że mimo wszystko zagrają też trochę Żemło lub Kujawa).
Odpowiedz cytując