Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 20.09.2015, 18:11
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Tak jak pisałem, najlepiej byłoby kapitana posadzić.

Raz z powodów, które wypisywałem u góry.
Dwa, w imię zasady, że zwycięskiego składu się nie zmienia.
Trzy, że lepiej ogrywać perspektywicznych gości, niż kogoś kto najprawdopodobniej gra u nas ostatni sezon.

Ale i tak znając życie Głowa wyjdzie w pierwszym składzie.
wyjdzie bo jest kapitanem, możne pojedyncze mecze siedzieć na ławie, ale nie wierze że zagości tam na dłużej

a wracając do Sadloka, to wykorzystajmy fakt że pchał się do Legii, niech pogra, może jego cena skoczy i sprzedajmy


Odpowiedz cytując