Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 20.09.2015, 18:06
Tak jak pisałem, najlepiej byłoby kapitana posadzić.

Raz z powodów, które wypisywałem u góry.
Dwa, w imię zasady, że zwycięskiego składu się nie zmienia.
Trzy, że lepiej ogrywać perspektywicznych gości, niż kogoś kto najprawdopodobniej gra u nas ostatni sezon.

Ale i tak znając życie Głowa wyjdzie w pierwszym składzie.
Odpowiedz cytując