|
Tak jak pisałem, najlepiej byłoby kapitana posadzić.
Raz z powodów, które wypisywałem u góry.
Dwa, w imię zasady, że zwycięskiego składu się nie zmienia.
Trzy, że lepiej ogrywać perspektywicznych gości, niż kogoś kto najprawdopodobniej gra u nas ostatni sezon.
Ale i tak znając życie Głowa wyjdzie w pierwszym składzie.
|