Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 20.09.2015, 17:56
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
\Ciekawi mnie też co teraz będzie z Burym, Sadlok jest bezapelacyjnie lepszym LO niż Bury, natomiast na PO mamy Jovicia który tez wydaję się być wartościowszym rozwiązaniem, czyżby ława? ciężko mi uwierzyć w to że Moskal posadzi naszego kapitana na ławie, a Sadlok zagra w środku, i modle się aby Jović nie skończył na skrzydle... poczekamy do piątku to zobaczymy.
Mnie też ciekawi jak to będzie wyglądało bo mamy 5 zawodników, którzy powinni grać, a tylko 4 miejsca. Aż dziwne przy tak "szerokiej" kadrze.
O ile z opinią o Sadloku na lewej się zgodzę o tyle co do prawej już nie bardzo. jak dla mnie bardziej wartościowy na PO jest Bury niż Jović.

I jeżeli Bury będzie siedział na ławie to obawiam się, że w zimie będzie chciał odejść bo jak na ekstraklasę to nie jest zawodnik na ławe.

No, ale wszystko w rękach Kazika i zobaczymy co zaserwuje na korone. Jak na tą chwile jedynym pewniakiem co do swojej pozycji wydaje się być Rysiek
Odpowiedz cytując