Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 20.09.2015, 17:37
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jakie tu dzisiaj dziwne pustki

Pozamykało gęby a pochwały nie mogą przejść przez usta...

Tak to jest jak się kłapie ozorem ...
daleko mi do hejterów, ale pamiętaj że jedna jaskółka wiosny nie czyni, mamy 3 zwycięstwa na 9 meczy, więc co tu się napinać? a gdyby do tego wliczyć poprzedni sezon, to już zupełnie słabo to wygląda...

mimo to gratulacje się należą! natomiast w piątek zobaczymy czy to trend wznoszący czy tylko jednorazowy wyskok jak z Górnikiem(5:0), osobiście liczę na serie kilku zwycięstw oraz że po tym meczu skończymy grać dwoma ŚPD, bo za takiego uważam Mączyńskiego.
Ciekawi mnie też co teraz będzie z Burym, Sadlok jest bezapelacyjnie lepszym LO niż Bury, natomiast na PO mamy Jovicia który tez wydaję się być wartościowszym rozwiązaniem, czyżby ława? ciężko mi uwierzyć w to że Moskal posadzi naszego kapitana na ławie, a Sadlok zagra w środku, i modle się aby Jović nie skończył na skrzydle... poczekamy do piątku to zobaczymy.


Odpowiedz cytując