Drozd napisał(a):

Jakie tu dzisiaj dziwne pustki 
Pozamykało gęby a pochwały nie mogą przejść przez usta...
Tak to jest jak się kłapie ozorem ...
|
Drozd, spokojnie, bo tydzień temu za to co pokazali w Łęcznej, powinno się ich pogonić. Mniej wpisów jest dlatego, bo w ciszy większość konsumuje to zwycięstwo, tym bardziej jak się poszalało w sektorach Wisły na stadionie w Bielsku. Dzisiaj się odpoczywa w błogim nastroju. Ale rozum mówi, ze taka postawa jak w Łęcznej , może przyjść w następnym już meczu.