Propozycja na wypadek odejścia Guerriera:
http://www.transfermarkt.pl/cristian...spieler/175787
Hiszpan w wieku Donalda jest bez klubu. Były zawodnik Barcelony B, gdzie w sezonie 2012/13 miał niezłe staty w Segunda Division (nie ma porównania z takim np.Gerardem Badia z Piasta). Po tym dobrym sezonie zaczęto przebąkiwać o jego transferze do Sevilli:
http://www.fcbarca.com/47575-cristia...o-sevilli.html
Nic z tego nie wyszło, ale i tak przeszedł do Primera Division do Osasuny Pampeluna. Tam zagrał 11 meczów bez bramki, czyli było już gorzej. Póżniej przeszedł za darmo do ligi greckiej (Asteras) i tam zagrał tylko 3 spotkania), a teraz jest wolnym zawodnikiem. Ponoć potrafi grać również na lewej obronie. Patrząc na to jak sobie nieźle radzą niektórzy zawodnicy hiszpańscy z niższych lig w naszej ekstraklasie, to może by się nadał?
