Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17654
Stary 20.09.2015, 12:17
Propozycja na wypadek odejścia Guerriera:

http://www.transfermarkt.pl/cristian...spieler/175787

Hiszpan w wieku Donalda jest bez klubu. Były zawodnik Barcelony B, gdzie w sezonie 2012/13 miał niezłe staty w Segunda Division (nie ma porównania z takim np.Gerardem Badia z Piasta). Po tym dobrym sezonie zaczęto przebąkiwać o jego transferze do Sevilli:

http://www.fcbarca.com/47575-cristia...o-sevilli.html

Nic z tego nie wyszło, ale i tak przeszedł do Primera Division do Osasuny Pampeluna. Tam zagrał 11 meczów bez bramki, czyli było już gorzej. Póżniej przeszedł za darmo do ligi greckiej (Asteras) i tam zagrał tylko 3 spotkania), a teraz jest wolnym zawodnikiem. Ponoć potrafi grać również na lewej obronie. Patrząc na to jak sobie nieźle radzą niektórzy zawodnicy hiszpańscy z niższych lig w naszej ekstraklasie, to może by się nadał?
Ostatnio edytowane przez rozarian : 20.09.2015 o godz. 12:27.
Odpowiedz cytując