KOALIK napisał(a):

Z Odrą za ... Okuki.
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=341339
Mam nadzieję, że z czasem Cywka się rozegra, bo w niego wierzę. Tak samo jak w Popovicia i Crivellaro, że nie tylko Cierzniak z Mączyńskim będą wzmocnieniami.
|
Osobiście również liczę na Cywkę, jeśli on wskoczy na właściwy dla niego poziom to będziemy mieć bardzo mocną drugą linie.