Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 20.09.2015, 10:35
Coś pięknego, graliśmy z takim luzem! Szkoda, że w większości zależało to od nieudolności przeciwnika, ale może w końcu uwierzą, że jak chcą to potrafią
Tym wynikiem ładnie podbiliśmy sobie statystyki, na dzień dzisiejszy mamy najwięcej strzelonych bramek, a dodatkowo - w jednym meczu strzeliliśmy więcej bramek, niż Lech Poznań w całym sezonie dotychczas.
Ostatnio edytowane przez wolfu : 20.09.2015 o godz. 10:39.
Odpowiedz cytując