|
Pamiętajcie, że do końca miesiąca trzeba spłacić długi, żeby znowu nam nie dojebali. Może się okazać, że te 1,5 bańki ocalą nam dupsko ,a wtedy już nie ma dyskusji czy warto gościa sprzedać.
Znowu nie róbmy paniki ,strata stratą ale nie wierzę, że nie mają kogoś na oku na jego miejsce z wolnego transferu.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 20.09.2015 o godz. 10:29.
|