Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71866
Stary 20.09.2015, 10:25
Pamiętajcie, że do końca miesiąca trzeba spłacić długi, żeby znowu nam nie dojebali. Może się okazać, że te 1,5 bańki ocalą nam dupsko ,a wtedy już nie ma dyskusji czy warto gościa sprzedać.

Znowu nie róbmy paniki ,strata stratą ale nie wierzę, że nie mają kogoś na oku na jego miejsce z wolnego transferu.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 20.09.2015 o godz. 10:29.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując