|
Podbeskidzie bez wątpienia zagrało słaby mecz, ale ta liga pełna jest meczy gdzie obie drużyny graja na poziomie I ligi i kończy się 0:0 lub nikła bramkową wygraną nieco mniej słabszej drużyny.
Zagraliśmy dobry mecz a słaba postawa PBB umożliwiła tylko efektywne zwycięstwo.
Ja doceniłbym nie tylko bardziej ofensywne ułożenie składu drużyny, ale przede wszystkim bardziej ofensywne jej nastawienie. W przeciwieństwie od poprzedniego meczu nie rozpoczęliśmy od niekończących się asekuranckich podań miedzy obrońcami ale siedliśmy na nich wywołując od początku popłoch. Przy 3:0 nie trzymaliśmy wyniku, ale parliśmy dalej do przodu.
Cieszy powrót do lepszej formy Brożka. Doświadczenie uczy, że lepiej dać mu jeden lub dwa mecze odpocząć niż grać nim na siłę.
|