anthony09 napisał(a):

|
Jeżeli sprzedamy Gierriera za 1.5 mln euro i kupimy jakiegoś skrzydłowego za 400-500 to uważam że warto. Donald pewnego poziomu nie przeskoczyć, a teraz jest w najlepszym wieku aby go sprzedać bo lepszy juz nie będzie. Zero techniki. Przyjdzie za niego skrzydłowy,który może mniej strzeli ale więcej asyst zaliczy.
|
Hehe uwielbiam taką logikę. Weźmiemy kogoś 3x tańszego i będziemy oczekiwać, że będzie dwa razy lepszy

Takie rzeczy to tylko Monchi w Sevilla
Co nie zmienia faktu, że dzikiego trzeba lunąć przy pierwszej (lepszej) okazji.