Wyświetl pojedynczy post
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71857
Stary 20.09.2015, 08:31
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli sprzedamy Gierriera za 1.5 mln euro i kupimy jakiegoś skrzydłowego za 400-500 to uważam że warto. Donald pewnego poziomu nie przeskoczyć, a teraz jest w najlepszym wieku aby go sprzedać bo lepszy juz nie będzie. Zero techniki. Przyjdzie za niego skrzydłowy,który może mniej strzeli ale więcej asyst zaliczy.
Hehe uwielbiam taką logikę. Weźmiemy kogoś 3x tańszego i będziemy oczekiwać, że będzie dwa razy lepszy Takie rzeczy to tylko Monchi w Sevilla

Co nie zmienia faktu, że dzikiego trzeba lunąć przy pierwszej (lepszej) okazji.
Ostatnio edytowane przez Bartosz : 20.09.2015 o godz. 08:34.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując