Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 20.09.2015, 08:16
Przede wszystkim wczorajsze spotkanie wyglądało tak a nie inaczej z uwagi na fakt, że przeciwnik pozwalał nam na wszystko. Podbeskidzie zaprezentowało się jak zespól z III-ej ligi. A co do Wisły to można powiedzieć, ze wreszcie Moskal zaczął myśleć szkoda tylko, że w sytuacji gdy ważyły się jego losy bo chyba każdy ma świadomość tego, że w razie porażki byłby na wylocie. To co od dawna powtarzam oglądając Ekstraklasę, granie na dwójkę defensywnych pomocników, przy grze czterema obrońcami z tyłu jest kompletnie bezsensownym zabiegiem w sytuacji gdy 95% drużyn w Polsce gra na jednego napastnika. Po drugie zarówno Uryga i Glowacki w ostatnim czasie nie prezentują wysokiej formy przy czym regres w przypadku Arka jest czymś zrozumiałym ze względu na wiek (nie ta szybkość, zwrotność, ustawianie). Jak oglądało się ostatnie spotkania widoczna była w poczynaniach Głowy nerwowość (elektryczność). Co do Alana zaś jeżeli nie poprawi szybkości, k ordynacji ruchowej, timing'u to skończy jak Strąk, Brud etc.
Odpowiedz cytując