s1mone napisał(a):

Czasy Głowy niestety już mijają.
Jeśli Moskal zmieni wyjściowy skład w następnym meczu (czytaj wpuści do pierwszej jedenastki Arka lub Alana) to uznam, że na trenera się jednak nie nadaje.
.
|
Sadlok to może Głowie buty glancować choćby Arek poruszał się z kulami łokciowymi. To że Podbeskidzie nie zrobiło sztycha nie znaczy, że inni nas nie rozjadą.
Ty uznasz?

a h... to kogo obchodzi co uznasz. Nie masz zielonego pojęcia o grze co udowodniły Twoje wywody po poprzednich meczach i ten powyższy również. Za cienki jesteś bolek żeby Moskala oceniać i tyle.
Moskal ze zbieraniny darmowych piłkarzy zrobił zespół w 8 kolejek, ale kanapowy spec uzna że na trenera się jednak nie nadaje. Czy można napisać coś głupszego?
JEDREK76 napisał(a):

Niektórym osobom to nikt nigdy nie dogodzi. Facet wpuszcza dwóch ofensywnych do środka pola w meczu wyjazdowym i jeszcze brak odwagi potrafi Mu ktoś zarzucić .
A od Alana odpieprzcie się hejterzy. Jak na forum Wisły może być respektowany taki hejt przeciwko praktycznie wychowankowi Naszego Klubu? Facet zaczyna dopiero karierę piłkarską, a wymagania większe macie wobec Niego niż wobec zawodników, którzy przychodzą do zespołu! Wielu młodych chłopaków Wisła straciła przez takie podejście nie tylko działaczy, ale i "kibiców". Całe szczęście, że przynajmniej niektórzy z nich są mocniej do Klubu przywiązani niż część z tych "kibiców", co pokazuje przykład choćby "Mąki".
|
Co się dziwisz tutaj od początku napieprza się na trenera czy są podstawy czy nie, to co za problem zwymyślać zawodnika. Gdzie są ci spece co pluli na Popovicza po ostatnim meczu gdzie są ci którzy od lat przyp.... się do Boguskiego. To zwykłe tumany wylewające swoje żale.