Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 20.09.2015, 01:52
Dzisiaj ladnie pojechalismy z tym Bielskiem! To rewanz za te wszystkie nieudane potyczki z nimi. Za odpadniecie w Pucharze Polski w 2011. Wkoncu zlalismy ta wioche!
Odpowiedz cytując