Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71853
Stary 20.09.2015, 00:29
Antymod : raczej wątpię, żeby Wisła zgodziła się go sprzedać poniżej miliona Euro. Tym bardziej jeśli zgłasza się zespół z Kataru. Normalnie pewnie za bańkę by poszedł, a do Kataru za dwie
Odpowiedz cytując