Arked napisał(a):

|
Obawiam się, że odejście Guerriera może okazać się większym osłabieniem niż strata Stilica. To jedyny dynamiczny, przebojowy i nieprzewidywalny zawodnik jakiego mamy. Strata takiego ogniwa może się okazać opłakana w skutkach...
|
Mam podobne obawy
sevenheaven napisał(a):

|
sprzedawanie za 1.5 miliona euro jednego z najlepszych i jedynego skrzydłowego będzie totalną głupotą, więcej stracimy na tym niż zyskamy, nie mówiąc o tym, że jest w najlepszym wieku dla piłkarza i chcą go katarczycy, którzy srają kasą.. niech dadzą 3 miliony albo niech zostanie, trzeba myśleć długo falowo, sprzedadzą i co ? cywka na skrzydło ? chcecie bronić się przed spadkiem ?
|
Popieram.
Sprzedaż tak, ale NIE TERAZ. Zaoferować katarczykom transfer, ale w zimowym okienku. Wtedy wróci Sarki, ponadto skauci będą mieli 3 miesiące na znalezienie jakiegoś skrzydłowego. A tak, zostajemy w fatalnej sytuacji kadrowej, bez najbardziej dynamicznego i przebojowego piłkarza ofensywnego. Po jego odejściu siła ofensywna spadnie o połowę.
Ponadto rzekoma kwota d..y nie urywa. Guerier więcej pieniędzy jest w stanie wypracować grą na boisku. Około 2 mln Euro byłoby ok (2,3-2,5 mln Euro to już luksus), ale 1,5 mln to trochę mało. Zwłaszcza że kupujący, to katarczycy.
Przypominam, że z tej kwoty chyba jakiś procent mamy oddać klubowi z Haiti.
EDIT: Wciąż mam nadzieję że to nie prawda. Wolę Gueriera na boisku niż 1,5 mln Euro. 2,2-2,3 mln Euro w zimowym okienku było by ok, ale 1,5 mln teraz, bez możliwości transferu następcy nie jest ok.