Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71849
Stary 19.09.2015, 23:58
Wy chyba nie jestescie prawdziwymi wislakami skoro tak nisko cenicie tak zasluzonego dla naszego ukochanego klubu zawodnika!!! Jakie 3,4 miliony? Minimum 10 milionow euro!!!
Odpowiedz cytując