|
już pisałem o tym na czacie, ale napiszę tutaj, sprzedawanie za 1.5 miliona euro jednego z najlepszych i jedynego skrzydłowego będzie totalną głupotą, więcej stracimy na tym niż zyskamy, nie mówiąc o tym, że jest w najlepszym wieku dla piłkarza i chcą go katarczycy, którzy srają kasą.. niech dadzą 3 miliony albo niech zostanie, trzeba myśleć długo falowo, sprzedadzą i co ? cywka na skrzydło ? chcecie bronić się przed spadkiem ?
|