Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71846
Stary 19.09.2015, 23:06
Obawiam się, że odejście Guerriera może okazać się większym osłabieniem niż strata Stilica. To jedyny dynamiczny, przebojowy i nieprzewidywalny zawodnik jakiego mamy. Strata takiego ogniwa może się okazać opłakana w skutkach... No ale jak bieda, to nie ma wyjścia. Trzeba sprzedawać.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując