|
Obawiam się, że odejście Guerriera może okazać się większym osłabieniem niż strata Stilica. To jedyny dynamiczny, przebojowy i nieprzewidywalny zawodnik jakiego mamy. Strata takiego ogniwa może się okazać opłakana w skutkach... No ale jak bieda, to nie ma wyjścia. Trzeba sprzedawać.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|