Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 19.09.2015, 22:24
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Kiedy ostatnio wygraliśmy 6:0?

Piękne meczycho. Oby tak dalej!
Z Odrą za ... Okuki.

http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=341339

Oby tym meczem wreszcie skończył się nieuzasadniony w zdecydowanej mierze atak mediów i części kibiców na Moskala, bo gdyby była lepsza skuteczność w wielu spotkaniach, to wiele więcej punktów byłoby na koncie.

Wisła za czasów Moskala nigdy nie była słabsza od rywali, nigdy nie można było powiedzieć, że jak to się stało, że cudem wywalczyliśmy remis, bo z gry byliśmy wyraźnie słabsi. Tak nie było.

Często traciliśmy punkty przez głupie błędy w obronie, zwykły pech i właśnie brak skuteczności.

Wisła grała trzy razy na wyjeździe z milionerami z Warszawy za Moskala i w żadnym spotkaniu Legia nie pokazała niczego wielkiego. Ta rzekomo wielka, bogata Legia z biedną, ze sporymi długami Białą Gwiazdą bardziej liczyła na pomoc sędziów niż na własne możliwości.

Moskal ma pomysł na drużynę, próbuje coś dobrego zrobić, ale pracuje w trudnych warunkach i trzeba go w tym wspierać, a nie wymagać nie wiadomo czego.

To nie wina Moskala, że Crivellaro w Łęcznej fatalnie uderzył z karnego, a Donald i Jankowski pomylili się o kilka centymetrów w kilku sytuacjach, bo już w drugiej połowie poniedziałkowej gry pozytywne przesłanki miały miejsce.

Na tę chwilę Wisła próbuje grać jedną z najciekawszych piłek w naszej lidze, nie zawsze to wychodzi, nie zawsze będą punkty, ale kierunek jest właściwy.

Mecze z Lechią, ze Śląskiem były bardzo ciekawe i emocjonujące.

Mam nadzieję, że z czasem Cywka się rozegra, bo w niego wierzę. Tak samo jak w Popovicia i Crivellaro, że nie tylko Cierzniak z Mączyńskim będą wzmocnieniami.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 19.09.2015 o godz. 22:35.
Odpowiedz cytując