|
1,5 mln euro to suma jaka zaden klub za zadnego zawodnika nie odrzuci ...szczerze , to jesli to naprawde prawda to obawiam sie ze suma bedzie duzo mniejsza niestety , szkoda murzyna ale pieniadz zadzi swiatem , a taka suma dla zadlyuzonej zabawki pana miliardera to jak manna z nieba ...jesli to prawda to chcialbym Go zobaczyc ostatni raz w piatek i jakiegos gola na pozegnanie ...kto wie, moze za 2-3 lata wroci do nas ( tak jak np zawodnicy LettFotballWin-a)
|