Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 19.09.2015, 22:07
ok- chyba cie musze przeprosic ze mam inne zdanie , i nie bede polemizowal nad twoja znajomosci pilki noznej , bo szkoda czasu - jesli dla Ciebie def pomocnik nie robi nic w dzisiejszym futbolu oprocz rozbijania atakow( co zreszta Alanowi slabo wychodzi ) to spoko , nie mamy o czym rozmawiac ...a za krowe i geaizdy to spoko - to forum slynie z napinki i narzucania swojego zdania zamiast na merytorycznej rozmowie .....trzymam kciuki ze Alan tym tepem sie rozwinie i jak dojdzie do 30-tki to wtedy bedzie wymiatal polska tragiczna liga ...pozdrawiam
Odpowiedz cytując