JEDREK76 napisał(a):

Niektórym osobom to nikt nigdy nie dogodzi. Facet wpuszcza dwóch ofensywnych do środka pola w meczu wyjazdowym i jeszcze brak odwagi potrafi Mu ktoś zarzucić .
A od Alana odpieprzcie się hejterzy. Jak na forum Wisły może być respektowany taki hejt przeciwko praktycznie wychowankowi Naszego Klubu? Facet zaczyna dopiero karierę piłkarską, a wymagania większe macie wobec Niego niż wobec zawodników, którzy przychodzą do zespołu! Wielu młodych chłopaków Wisła straciła przez takie podejście nie tylko działaczy, ale i "kibiców". Całe szczęście, że przynajmniej niektórzy z nich są mocniej do Klubu przywiązani niż część z tych "kibiców", co pokazuje przykład choćby "Mąki".
|
to ze jest sie wychowankiem nie zwalnia od wymagania- to extraklasa a nie druzyna rezerw ....sory, tez bym chcial zeby bylo inaczej ale sympatyczny Alan niestety nie nadaje sie nie tylko do Wisly ( wykorzystal tylko brak jakiegokolwiek innego def pomocnika i fachowosc naszego zarzadu i miliardera wlasciciela )- ale tez do zawodowego uprawiania pilki noznej ....sory , jest chlopak po prostu slaby - a jak na 2 sezon gry w zespole to chlopak nie robi ZADNEGO postepu