Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 19.09.2015, 21:18
Ogrywać młodych trzeba. To fakt. Tylko trzeba też trzymać rytm meczowy pozostałych KLUCZOWYCH zawodników. Przestoje dla nich też nie będą zbyt pomocne. Dlatego ja popieram właśnie wpuszczanie po 1 młodym w meczu, a nie po 3 od razu.
Odpowiedz cytując