Temat
:
[IX Kolejka] Podbeskidzie - WISŁA Kraków, 19 września, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
Od: 10.2014
Offline
#
50
19.09.2015, 21:18
Ogrywać młodych trzeba. To fakt. Tylko trzeba też trzymać rytm meczowy pozostałych KLUCZOWYCH zawodników. Przestoje dla nich też nie będą zbyt pomocne. Dlatego ja popieram właśnie wpuszczanie po 1 młodym w meczu, a nie po 3 od razu.
TS&ZKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TS&ZKS
Znajdź inne posty napisane przez TS&ZKS