|
Sprzedaż Guerriera może i wyrówna zaległości tylko co dalej. Sprzedaż byłaby typowym:żyj chwilą, nie martw się co dalej. Nie mamy ani jednego typowego skrzydłowego procz niego!!!!!! Sarki do końca roku nie zagra. Guerrier jest obecnie Wiśle potrzebny i mam nadzieje, że to tylko plotki bo może być słabo :/
|