Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 19.09.2015, 21:05
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Widzicie, wystarczyło odstawić Alana od składu i juz wygrana.

Jeden mecz nic nie znaczy, ale:

- chyba każdy widzi ile dla zespołu znaczy Brożek (ten stary, niepotrzebny zdaniem niektórych)
- chyba każdy widzi jak gra Wisły wygląda bez Urygi (niestety)
- chyba każdy widzi, że Moskalowi brak odwagi. Przy takim wyniku powinien postawić na kuczaka znacznie wcześniej, mając na uwadze to, że Donald jest zagrożony kartką.
Niektórym osobom to nikt nigdy nie dogodzi. Facet wpuszcza dwóch ofensywnych do środka pola w meczu wyjazdowym i jeszcze brak odwagi potrafi Mu ktoś zarzucić.

A od Alana odpieprzcie się hejterzy. Jak na forum Wisły może być respektowany taki hejt przeciwko praktycznie wychowankowi Naszego Klubu? Facet zaczyna dopiero karierę piłkarską, a wymagania większe macie wobec Niego niż wobec zawodników, którzy przychodzą do zespołu! Wielu młodych chłopaków Wisła straciła przez takie podejście nie tylko działaczy, ale i "kibiców". Całe szczęście, że przynajmniej niektórzy z nich są mocniej do Klubu przywiązani niż część z tych "kibiców", co pokazuje przykład choćby "Mąki".
Odpowiedz cytując