Wyświetl pojedynczy post
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 19.09.2015, 20:51
Właśnie wróciłem z meczu. Podbeskidzie zostało w szatni i zostali zgwałceni przez rozpędzoną Wisłę. Druga połowa w Łęcznej była podobna, cierpliwe, tyle że dziś skuteczniej i szybciej ( niezawodny Brożek) Ciekawe jak będzie dalej bo podbeskidzie słabiutkie, totalnie bezradne.... naszych kibiców dużo, siedziałem w sektorach miejscowych ale też byli obok nasi...przyjemna wycieczka
Odpowiedz cytując