Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 19.09.2015, 20:41
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
najwiekszy plus tego meczu to brak hamulcowego kołka Urygi i juz cos sie dzieje w srodku pola
Dokładnie. Widzicie, wystarczyło odstawić Alana od składu i juz wygrana.

Jeden mecz nic nie znaczy, ale:

- chyba każdy widzi ile dla zespołu znaczy Brożek (ten stary, niepotrzebny zdaniem niektórych)
- chyba każdy widzi jak gra Wisły wygląda bez Urygi (niestety)
- chyba każdy widzi, że Moskalowi brak odwagi. Przy takim wyniku powinien postawić na kuczaka znacznie wcześniej, mając na uwadze to, że Donald jest zagrożony kartką.
Odpowiedz cytując