AntyMod napisał(a):

|
najwiekszy plus tego meczu to brak hamulcowego kołka Urygi i juz cos sie dzieje w srodku pola
|
Dokładnie. Widzicie, wystarczyło odstawić Alana od składu i juz wygrana.
Jeden mecz nic nie znaczy, ale:
- chyba każdy widzi ile dla zespołu znaczy Brożek (ten stary, niepotrzebny zdaniem niektórych)
- chyba każdy widzi jak gra Wisły wygląda bez Urygi (niestety)
- chyba każdy widzi, że Moskalowi brak odwagi. Przy takim wyniku powinien postawić na kuczaka znacznie wcześniej, mając na uwadze to, że Donald jest zagrożony kartką.