Temat
:
Wyjzad na mecz
Wyświetl pojedynczy post
grzesl
Junior Member
Od: 09.2014
Offline
#
1
19.09.2015, 19:55. Wyjzad na mecz
Witam, czy znajdę kogoś kto jeździ na mecze Wisły z województwa Mazowieckiego bądź okolic Skarżyska Kamienna?
grzesl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesl
Znajdź inne posty napisane przez grzesl